VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 7.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 27.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 40 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 4 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 51-70"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/40
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/40

1. Noviisi koulukoe
1. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Muumi VH16-018-1367
2. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ajaton VH18-018-0308
4. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
5. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
6. Liia (VRL-11284) - Ponybows Purrberry VH18-017-0116
7. sarqquu (VRL-04374) - A.D. First Kiss VH16-057-0045
8. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
9. S (VRL-00329) - Berater des Ions VH18-153-0001
10. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
11. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
12. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
13. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
15. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
16. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
18. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
19. Desmi (VRL-14548) - Nanna
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
21. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
22. Hapero (VRL-06115) - Kadon Kuisma VH18-018-0307
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
24. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Cin Cin VH18-017-0117
25. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
26. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
27. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
29. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
30. S (VRL-00329) - Moment of Truth Ion VH18-031-0038
31. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
32. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008
33. S (VRL-00329) - Parancsnok GA VH16-105-0004
34. S (VRL-00329) - Lukacs KTN VH13-099-0013
35. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
36. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hippasilla VH18-018-0304
38. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
39. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
40. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. Hapero (VRL-06115) - Kadon Kuisma VH18-018-0307
2. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
3. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
4. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
5. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
6. sarqquu (VRL-04374) - A.D. First Kiss VH16-057-0045
7. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
8. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
9. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008
10. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
11. S (VRL-00329) - Midriacs GA VH16-105-0007
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
13. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Muumi VH16-018-1367
14. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
15. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
17. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
18. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
19. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
20. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
21. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
22. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
23. S (VRL-00329) - Ébenfekete Ion
24. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
26. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo
28. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
29. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hippasilla VH18-018-0304
31. Desmi (VRL-14548) - Nanna
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ajaton VH18-018-0308
33. S (VRL-00329) - Miraszi GA VH18-105-0003
34. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
35. S (VRL-00329) - Apátizalók Freila GA VH16-105-0006
36. Liia (VRL-11284) - Ponybows Purrberry VH18-017-0116
37. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
38. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Cin Cin VH18-017-0117
39. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
40. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800