VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 15.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 27.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 40 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 4 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 51-70"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/40
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/40

1. Noviisi koulukoe
1. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
2. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hippasilla VH18-018-0304
4. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
5. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
6. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
7. Hapero (VRL-06115) - Kadon Kuisma VH18-018-0307
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ajaton VH18-018-0308
9. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
10. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
11. S (VRL-00329) - Moment of Truth Ion VH18-031-0038
12. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
13. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
14. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
15. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008
16. Desmi (VRL-14548) - Nanna
17. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. First Kiss VH16-057-0045
19. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
20. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Muumi VH16-018-1367
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
23. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
26. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
27. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
28. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
29. S (VRL-00329) - Lukacs KTN VH13-099-0013
30. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
31. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
32. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
33. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
34. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
35. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
36. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
37. Liia (VRL-11284) - Ponybows Purrberry VH18-017-0116
38. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Cin Cin VH18-017-0117
39. S (VRL-00329) - Berater des Ions VH18-153-0001
40. S (VRL-00329) - Parancsnok GA VH16-105-0004

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Muumi VH16-018-1367
2. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
4. Desmi (VRL-14548) - Nanna
5. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
6. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
7. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
8. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
9. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
10. Liia (VRL-11284) - Ponybows Purrberry VH18-017-0116
11. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
12. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
13. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
14. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hippasilla VH18-018-0304
16. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
17. S (VRL-00329) - Ébenfekete Ion
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
19. S (VRL-00329) - Midriacs GA VH16-105-0007
20. sarqquu (VRL-04374) - A.D. First Kiss VH16-057-0045
21. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ajaton VH18-018-0308
23. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
24. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
25. S (VRL-00329) - Apátizalók Freila GA VH16-105-0006
26. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
27. S (VRL-00329) - Miraszi GA VH18-105-0003
28. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
29. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
30. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
31. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
32. Hapero (VRL-06115) - Kadon Kuisma VH18-018-0307
33. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
34. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
36. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
37. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Cin Cin VH18-017-0117
38. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
39. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
40. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo